CAPTCHA code

کاربران سایت ما دو دسته اند :

 • سیگنال دهنده ها
 • سیگنال گیرنده ها
 • سیگنال دهنده ها بر اساس مطالعه و تحقیق و یا حتی اطلاعات اقدام به دادن سیگنال می کنند که سود ده یا ضرر ده بودن سیگنالها در کارنامه آنها ثبت میشود که این امر قضاوت و انتخاب را برای سیگنال گیرنده ها آسان میکند.هر سیگنال دهنده به ازاء ارسال هر سیگنال مبلغی از هر دنبال کننده دریافت میکنند که در آخر هر ماه به حساب آنها واریز خواهد شد. سیگنال گیرنده ها هم بر اساس قضاوی شخصی و کمک گیری از کارنامه افراد ((میزان صحت سیگنالها,میزان سود حاصله,استراتژی معامله و . . . )) آنها را دنبال می کنند.هر سیگنال گیرنده می تواند تعداد نا محدودی سیگنال دهنده را دنبال کند.

  مزایای استفاده از سایت ما:

  در این سایت هر کس بر اساس شایستگی در مقام بالاتر در جدول رده بندی قرار خواهد گرفت و نه بر اساس ادعا و میزان تحصیلات و مدارک دانشگاهی

  عملکرد این سایت در دراز مدت موجب شفافیت در بازار خواهد شد

  عملکرد این سایت در دراز مدت باعث بالاتر رفتن اطلاعات وسواد بورسی افراد خواهد شد

  عملکرد این سایت در دراز مدت باعث تزریق سرمایه های جدید به بورس خواهد شد

  علاوه بر مزایای فوق می توان به موارد زیر نیز اشاره نمود:
 • هزینه بسیار پایین سیگنالها
 • اطلاع رسانی پیامکی رایگان
 • از بین نرفتن حساب ریالی کاربر در صورت استفاده نشدن
 • توانایی انتخاب سیگنال دهنده ها بر اساس استراتژی معامه آنها
 • مدیریت سرمایه و نشان دادن درصد سرمایه درگیر در هر سیگنال


 • قوانین کلی :

  1-این سایت عملکرد هیچ سیگنال دهنده ای را توصیه یا تایید نمیکند . لذا تصمیم گیری و مسئولیت در این خصوص , کاملا بر عهده سیگنال گیرنده ها ( فالوورها) می باشد . بنابراین فالوور ها با مطالعه و پذیرش قوانین سایت , حق هرگونه اعتراض و شکایت را از خود سلب می نمایند. *به سیگنال گیرنده ها توصیه میشود قبل از هر گونه خرید واقعی , بر اساس سیگنالهای دریافتی , شخصا وضعیت نماد مربوطه را بررسی نمایند و در صورت عدم تمایل , اقدام به خرید ننمایند *

  2 – جهت جلو گیری از هرگونه خسارت , به هر علتی , از سیگنال گیرنده ها تقاضا میشود حساب خود را به میزان نیاز هفتگی شارژ نمایند.

  3- مسئولیت نرسیدن پیامک های ارسالی به علت اشکالات شبکه مخابراتی بر عهده این سایت نمیباشد. *سیگنالهای ارسالی , از 3 طریق پیامک , ایمیل و نوتیفیکیشن درون پنل کاربری , قابل دریافت خواهند بود*

  4- هرگاه معامله نمادی , به علل مختلف از جمله برگزاری مجمع , پیش بینی سود و . . . متوقف شود , سیگنال فروش به صورت اتوماتیک , برای تمام افرادی که سیگنال خرید آنرا دریافت کرده بودند ارسال خواهد شد . لذا توصیه میشود از فرستادن سیگنال خرید نمادهایی که نزدیک به تاریخ مجمع هستند خودداری نمایید.

  5- در قسمت تالار گفتگو شما می توانید نظرات خود را در رابطه با مسایل مرتبط بیان نمایید. لذا از به اشتراک گذاری هرگونه مطالب توهین آمیز , سیاسی و هرگونه مطالبی که خلاف قوانین و عرف رایج کشور میباشد خودداری نمایید. بدیهی است در غیر این صورت تمامی مسئولیت آن بر عهده شخص خاطی میباشد و مدیریت این سایت حق دارد اکانت شخص خاطی را مسدود نماید. *در این صورت شارژ حساب عودت داده نمیشود*

  6- تعرفه سیگنالها میتواند تغییر نماید , که این مطلب به اطلاع همه کاربران خواهد رسید.

  7- واریز درآمد سیگنال دهنده ها , در آخر هر هفته صورت خواهد گرفت و حداکثر 3 روز به طول خواهد انجامید. *درآمد های بالای 50000 تومان , پرداخت خواهد شد و مبالغ کمتر از این میزان به هفته بعد منتقل خواهد شد*

  8- قوانین این سایت ممکن است تغییر نماید , بنابراین کاربران موظفند هر چندگاه , قوانین سایت را دوباره خوانی نمایند.

  لطفا راهنمای جامع پلتفرم های بورس را دانلود و مطالعه بفرمایید.:

  www.hibourse.com/img/hibourse-manual.pdf

  سیگنال دهنده

  کسب درآمد در این سایت تنها با نشان دادن کارنامه موفق و کسب اعتماد افراد امکان پذیر خواهد بود . بهترین تبلیغ کارنامه کاریتان است , بنابراین توصیه میشود در ارسال سیگنال ها دقت نمایید.

  امکان Money Management وجه تمایز این سایت می باشد . لذا در ارسال سیگنال ها از آن به بهترین شکل استفاده نمایید.

  در پنل ((استراتژی معامله)) شما میتوانید نمایی کلی از نحوه معامله و طرز تفکرتان به بازدید کنندگان ارائه دهید . استفاده صحیح از این پنل در جذب اعتماد افراد بسیار موثر خواهد بود.

  هر کاربر در روز , برای هر شرکت بورسی (نماد) , تنها یک بار میتواند سیگنال خرید ارسال نماید , بنابراین خرید پله ای در یک روز امکان پذیر نخواهد بود.

  توجه داشته باشید که برای نمادهای متوقف و در هنگام صف خرید و فروش نمیتوانید سیگنال ارسال نمایید .

  هرگاه معامله نمادی , به علل مختلف از جمله برگزاری مجمع , پیش بینی سود و . . . متوقف شود , سیگنال فروش به صورت اتوماتیک , برای تمام افرادی که سیگنال خرید آنرا دریافت کرده بودند ارسال و سود یا ضرر حاصله در کارنامه کاری شما ثبت خواهد شد . لذا توصیه میشود از فرستادن سیگنال خرید نمادهایی که نزدیک به تاریخ مجمع هستند خودداری نمایید.

  در این سایت دو نوع سیگنال وجود دارد

 • سیگنال سبز
 • سیگنال آبی
 • سیگنالهایی که از لحاظ سرمایه درگیر در محدوده 100 درصد سرمایه , قرار داشته باشند , سیگنال سبز , و سیگنالهایی که بعد از رسیدن به این مقدار ( 100% سرمایه ) ارسال میشود , در محدوده آبی قرار خواهند گرفت.

  مثال : فرض کنید همزمان و به ترتیب پنج سیگنال زیر را ارسال نمودید:

  1-شبندر با 50% سرمایه درگیر
  2-خودرو با 30% سرمایه درگیر
  3-بنیرو با 15% سرمایه درگیر
  4-ثتران با 20% سرمایه درگیر
  5-دسبحان با 15% سرمایه درگیر

  مجموع سرمایه های درگیر در سه نماد اول برابر با 95% است که کمتر از 100% میباشد . بنابراین سه سیگنال اول , در محدوده سبز قرار دارند. اما با اضافه شدن سیگنال های بعدی رقم سرمایه درگیر به 130% میرسد بنابراین دو سیگنال مربوط به ثتران و دسبحان به عنوان سیگنال آبی معرفی خواهند شد .

  در رنکینگ معامله گران , سیگنالهای سبز از ارزش بیشتری برخوردار خواهند بود

  هیچ محدودیتی , از لحاظ تعداد , در ارسال سیگنالهای آبی وجود ندارد .

  واریز درآمد سیگنال دهنده ها , در آخر هر ماه صورت خواهد گرفت و حداکثر 3 روز به طول خواهد انجامید.

  جهت استفاده از تب "ارسال کننده های ویژه" در قسمت رنکینگ , با شماره ۰۹۱۲۰۷۴۵۹۳۸ تماس حاصل فرمایید

  سیگنال گیرنده

  تا همین چند سال‌ اخیر، اکثر مردم تنها راه پس‌انداز یا حتی سرمایه‌گذاری کردن را نگهداری پول‌های خود در بانک می‌دانستند. اما اکنون با کاهش سودهای بانکی , سرمایه گذاری در بورس افزایش خواهد یافت.

  بازار بورس اوراق بهادار این امکان را فراهم می‌کند تا هر فرد به میزان دارایی و سرمایه‌ای که دارد (حداقل 100 هزار تومان) در یک یا چند شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری کند، و در سود آن‌ها شریک شود.

  برای موقیت در این بازار , تحلیل و پایش روزانه بازار , حرف اول را میزند. اما انجام این کار برای تازه واردان و افراد شاغل , وقت گیر و بعضا مشکل است. های بورس یک شبکه اجتماعی بورسی است که با استفاده از آن زحمت تحلیل از دوش شما برداشته خواهد شد . کافیست پس از ثبت نام , یک یا چند نفر از معامله گران حرفه ای (سیگنال دهنده) را فالو کنید و معاملات (سیگنال) ارسالی از طرف آنها را برای خود انجام دهید. با این کار نتیجه ای مشابه او کسب خواهید کرد.

  ارسال سیگنالها از سه طریق پیامک , ایمیل و نوتیفیکیشن درون سایت ارسال خواهد شد . درواقع شما با داشتن یک دستگاه موبایل همیشه با بازار بورس در ارتباط خواهید بود .بنابراین می توانید در خانه یا مسافرت یا هر جای دیگر به خرید و فروش در بورس بپردازید.

  به ازاء دریافت هر سیگنال خرید یا فروش مبلغی از شارژ حساب شما به سیگنال دهنده ها تعلق میگیرد که شما از طریق کنترل پنل خود میتوانید اختیار کامل بر نحوه دریافت سیگنالها داشته باشید.

  چرا های بورس؟

 • بالاتر بودن قدرت قضاوت درمورد سیگنال دهنده ها به علت وجود نمودارها و فاکتورهای مختلف
 • دخیل بودن اصول مدیریت سرمایه(Money Management) در ارسال سیگنالها
 • هزینه بسیار پایین سیگنالها
 • اطلاع رسانی پیامکی رایگان
 • از بین نرفتن حساب ریالی کاربران در صورت عدم دریافت سیگنال (برخلاف سایت های دارای اشتراک ماهانه)
 • پایش آنلاین و ثبت لحظه ای سیگنالهای ارسالی ,درون کارنامه و نمودار سیگنال دهنده ها که باعث افزایش دقت در ارسال سیگنال ها شده و از هرگونه تقلب و ادعا جلوگیری مینماید.